Loading...

De kracht van het kantoor

De werkzaamheden van een notaris bestaan uit het geven van juridisch advies en verschillende partijen helpen om tot bindende, rechtsgeldige afspraken te komen. Ieder dossier wordt nauwkeurig opgevolgd door onze medewerkers.

Notarissen

Medewerkers

Ruth Coremans - Deckers Notarissen

Ruth Coremans

Notarieel Medewerker

ruth.coremans@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Deckers Notarissen

Carla De Backer

Notarieel Medewerker

carla.debacker@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Patricia Flecyn - Deckers Notarissen

Patricia Flecyn

Notarieel Medewerker

patricia.flecyn@deckersnotarissen.be
+32 (0)3 233 90 66

Kato Herthogs - Deckers Notarissen

Kato Herthogs

Notarieel Medewerker

kato.herthogs@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233.90.66

Louise Laager Scherer - Deckers Notarissen

Louise Laager Scherer

Notarieel Medewerker

louise@deckersnotarissen.be
+32 (0)3 233 76 33

Katia Moortgat - Deckers Notarissen

Katia Moortgat

Notarieel Medewerker

katia.moortgat@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Anouk Steegmans - Deckers Notarissen

Anouk Steegmans

Notarieel Medewerker

anouk.steegmans@deckersnotarissen.be
+32 (0)3 205 64 97

Elise Van Aken - Deckers Notarissen

Elise Van Aken

Notarieel Medewerker

elise.vanaken@deckersnotarissen.be
+32 (0)3 233 76 33

Nathalie Van den Abbeele - Deckers Notarissen

Nathalie Van den Abbeele

Notarieel jurist

nathalie.vandenabbeele@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Dominique Van den Bergh - Deckers Notarissen

Dominique Van den Bergh

Notarieel Medewerker

dominique.vandenbergh@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Nancy Van den Ouwelant - Deckers Notarissen

Nancy Van den Ouwelant

Notarieel Medewerker

nancy.vandenouwelant@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Shannon Van Langenhove - Deckers Notarissen

Shannon Van Langenhove

Notarieel Medewerker

shannon.vanlangenhove@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Sara Van Leent - Deckers Notarissen

Sara Van Leent

Notarieel Medewerker

sara.vanleent@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33

Britt Van Rompaey - Deckers Notarissen

Britt Van Rompaey

Notarieel Medewerker

britt.vanrompaey@deckersnotarissen.be
+32 (0)3 233 90 66

Sandra Vereecken - Deckers Notarissen

Sandra Vereecken

Administratief- en logistiek Medewerker

info@deckersnotarissen.be
+32(0)3 233 76 33